1399/05/20
شناسایی 56 مورد مثبت آزمایشگاهی کرونا در استان سیستان و بلوچستان در شبانه روز گذشته، مهمتر از وضعیت های سفید، زرد، نارنجی و قرمز، مراقبت و رعایت همیشگی مردم است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از شناسایی56 مورد مثبت آزمایشگاهی کرونا در استان در 24 ساعت اخیر خبر داد و همچنان بر استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی تاکید کرد.
1399/05/20
مدیر دفتر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان خبر داد:
مراحل پایانی احداث دو پایگاه اورژانس بین راهی سیرکان و سوران
دانشگاه علوم پزشکی زاهدان کلیه مقررات صادره خود اعم از بخشنامه ها، آیین نامه ها، دستورالعمل ها و ضوابط اجرایی و ... را پیش از ابلاغ به مدت دو هفته از طریق درگاه الکترونیکی خود در معرض نقد عموم قرار داده و پس از دریافت نظرات و انتقادات سازنده مردمی، نسبت به اصلاح و سپس ابلاغ اقدام می نمایدشناسایی 56 مورد مثبت آزمایشگاهی کرونا در استان سیستان و بلوچستان در شبانه روز گذشته، مهمتر از وضعیت های سفید، زرد، نارنجی و قرمز، مراقبت و رعایت همیشگی مردم است.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از شناسایی56 مورد مثبت آزمایشگاهی کرونا در استان در 24 ساعت اخیر خبر داد و همچنان بر استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی تاکید کرد.
ارائه خدمات غربالگری به بیش از 1 هزار و 500 نفر در مرکز غربالگری عرفان زاهدان
از ابتدای راه اندازی مرکز غربالگری عرفان به بیش از 1 هزار و 500 نفر در این مرکز که در منطقه مهرشهر زاهدان واقع شده است خدمات ویزیت و غربالگری ارائه گردیده است.
مراحل پایانی احداث دو پایگاه اورژانس بین راهی سیرکان و سوران
مدیر دفتر فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان از طی مراحل نهایی احداث دو پایگاه اورژانس بین راهی در مناطق سیرکان و سوران خبر داد.
تاکید بر اجرای پروتکل های بهداشتی توسط شاغلین کارخانجات و صنایع
رییس گروه سلامت کار دانشگاه علوم پزشکی زاهدان بر اجرای پروتکل های بهداشتی توسط شاغلین کارخانجات و صنایع تولیدی تاکید کرد.
مشارکت کارکنان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در تامین هزینه تهیه 1500 پرس غذا جهت توزیع بین نیازمندان
با مشارکت کارکنان دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ، 1500 پرس غذای گرم تهیه و بین نیازمندان در زاهدان توزیع شد.
کاهش مصرف کربوهیدراتها به کنترل بهتر بیماری کرونا کمک می کند
بر اساس قوانین و اصول طب سنتی، به طور کلی کاستن از مصرف شیرینی ها به خصوص انواع خمیری نظیر کلوچه و کیک، و غذاهای دیرهضم و سنگین مانند سالاد الویه، ماکارونی، لازانیا، غذاهای چرب و سرخ کردنیها در پیشگیری از بیماریهای عفونی مانند کرونا نقش مهمی دارند.
استمرار پایش محلول های ضدعفونی کننده موجود در سطح عرضه توسط کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
محلول های ضدعفونی کننده موجود در سطح عرضه توسط کارشناسان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نمونه گیری و از لحاظ کیفی پایش می شوند.
کاهش 50 درصدی بیماران سرپایی و بستری در بیمارستان بوعلی زاهدان
رئیس بیمارستان بوعلی زاهدان از کاهش 50 درصدی میزان مراجعات بیماران بصورت سرپایی و بستری کرونا در بیمارستان بوعلی زاهدان خبر داد.
اطـلاعیـه آزمون توجیهی بدو خدمت کارکنان
.
در صورت رعایت مردم خبرهای خوبی مبنی بر کاهش کرونا در استان خواهیم شنید...افزایش 9 مورد مثبت ازمایشگاهی کرونا در 24 ساعت گذشته در استان سیستان و بلوچستان
در طی 24 ساعت گذشته 9 مورد مثبت آزمایشگاهی کرونا در استان شناسایی گردید و در صورتی که مردم عزیز نسبت به رعایت اصول بهداشتی حساس باشند قطعا خبرهای خوبی را در راستای کاهش محسوس این بیمارسی خواهیم شنید.
کاهش پوشش واکسیناسیون خطر انتقال بیماریهای واگیر را افزایش می دهد
کاهش پوشش واکسیناسیون در دوران کرونا احتمال افزایش بیماریها ی واگیر را در کودکان را بهمراه دارد.
سهمیه مردادماه قرص مایکوفنولات موفتیل (سل سپت) فردا توزیع می شود
رییس اداره نظارت بر عرضه مواد و فرآورده های دارویی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت:
تعطیلی 35 مراسم پرسه و عروسی در شهرستان خاش
از ابتدای بحران کرونا تاکنون 35 مراسم پرسه و عروسی با مشارکت مردم در سطح شهرستان خاش لغو گردیده است.
اطلاعیه مدیریت منابع انسانی دانشگاه در خصوص لغو دور کاری
.
صعود تیم کوهنوردی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به قله تفتان به منظور قدردانی از مدافعان سلامت
تعدادی از کارکنان معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان به پاس قدردانی از تلاش های شبانه روزی مدافعان سلامت به قله 4050 متری تفتان صعود کردند.
گزارش تصویری از حضور رئیس دانشگاه به مناسبت عید سعید غدیر در بیمارستان خاتم الانبیاء (ص)، علی ابن ابیطالب (ع) و بوعلی
پیام تسلیت معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان درپی عروج اولین مدافع سلامت دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، همکار گرانقدر و فداکار جناب آقای قادر بخش ریگی
اینجانب با قلبی سرشار از اندوه، عروج این مدافع سلامت را به خانواده داغدار وی، جامعه بزرگ سلامت و مردم شریف استان، تسلیت عرض نموده و برای آن عزیز سفر کرده علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسألت دارم.
برگزاری آزمون دستیار تخصصی بالینی در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان
چهل هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی بالینی پزشکی در محل مرکز آزمون دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با رعایت دستور العمل های بهداشتی برگزار گردید.
اجرای طرح هر خانه یک پایگاه سلامت ؛ مشارکت مردمی درافزایش سطح سلامت جامعه
اجرای طرح «هر خانه یک پایگاه سلامت» به مشارکت‎های مردمی در افزایش سطح سلامت جامعه جانی دوباره می‌بخشد.
دیداری صمیمی در فاصله اعیاد خجسته قربان و غدیر
گزارش تصویری از حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان، جمعی از معاونین و مدیران دانشگاه و اعضاء گروه جهادی اعزامی از قم در دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه معزز زاهدان